06. november 2011 - Nový film so Slyom v kinách od 13.4.2012!

 

Spoločnosť Warner Bros. zverejnila termíny ďalších premiér filmových noviniek pre rok 2012. Jednou z nich je aj snímka Bullet to the Head v réžii Waltera Hilla so Sylvestrom Stalloneom v hlavnej úlohe.
Hrdina akčných filmov si v nej zahrá nájomného vraha z New Orleans, ktorý sa spojí s newyorským policajtom (Sung Kang), aby vypátrali vrahov ich partnerov. Do kín sa dostane 13. apríla.Zdroj: webnoviny.sk

06. november 2011 - Sly bol obvinený, že ukradol scenár k Expendables

 

Americký herec Sylvester Stallone bol obvinený z kopírovania scenára k filmuExpendables: Postradatelní, pri ktorom sa postavil za kameru ako režisér. Zažaloval ho spisovateľ Marcus Webb, ktorý tvrdí, že niektoré časti deja filmu, ktorý vstúpil do kín vlani, sú nápadne podobné alebo dokonca totožné s jeho poviedkou TheCordoba Caper (Lúpež v Córdobe). Spor okolo filmu o žoldnieroch najatých na zabitie diktátora v čele vojenského režimu v latinskoamerickej krajine sa už dostal pred newyorský federálny súd. Webb tvrdí, že mu vznikla nešpecifikovaná ujma za porušenie autorských práv a že chce zamedziť ďalšiemu porušovaniu v prípadných ďalších pokračovaniach. Spoluautormi scenára sú Stallone a David Callaham, koproducentami spoločnosti Millennium Films a NuImage Films.
Webb si nechal zaregistrovať scenár The Cordoba Caper a poviedku pod rovnakým titulom v júni 2006. Medzi rokmi 2006 a 2009 sa scenár dostal do rúk mnohých tvorcov. "Nemôže byť sporu o tom, že Stallone alebo Callaham mali prístup k prvkom scenára podliehajúcim ochrane a skopírovali ich," uvádza sa v žalobe.

Stallone si týmto projektom chcel splniť dlhodobý sen: ukázať sa divákom ešte raz vo forme, navyše obklopený množstvom ďalších kolegov - a poskytnúť divákom akýsi ultimátny akčný zážitok "pre pamätníkov" s odkazmi na filmy z 80. rokov. Príbeh o tíme žoldnierov, ktorí majú zvrhnúť latinskoamerického diktátora, bol mnohokrát prepisovaný na základe toho, aký herec podpísal zmluvu. A v snímke sa skutočne zišla exkluzívny zostava bývalých akčných hviezd; nechýbal ani Bruce Willis a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger.

Obaja sa vracajú aj v dvojke, ktorú Stallone začal nakrúcať už v lete v Bulharsku. Tentokrát by ich úloha mala byť málinko väčšiy ako v prvom diele, kde sa objavili len v jednej scéne. Vzhľadom k opätovnej utajenosti natáčania sa toho o deji ani prípadných inšpiráciách príliš nevie. Na filmových serveroch koluje len táto správa: Expendables sú späť a tentoraz je to osobné! Potom, čo bol Tool (Mickey Rourke), srdce a duša Expendables, brutálne zavraždený na misii, jeho parťáci prisahajú pomstu. Ale nie sú jediní, ktorí prahnú po krvi. Toolova nádherná a divoká dcéra Fiona sa vydáva na jej vlastnú krvavú cestu za pomstou, ktorá sa skomplikuje vo chvíli, kedy je zajatá nemilosrdným diktátorom, ktorý sa chystá zničiť hnutie odporu. Teraz musí Barney a Expendables riskovaťvšetko pre záchranu Fiony a humanity.

V Expendables 2 sa znovu objaví so spomínanou dvojicou neuveriteľné komandoakčných hviezd. Okrem Stallona, Jasona Stathama, Dolpha Lundgrena, TerryhoCrews a Randyho Couture od minula pribudol Jean-Claude Van Damme (jeho postava sa volá Jean Vilaine, čo dáva tušiť, že pôjde buď o záporáka, alebo postavu skladajúcu poctu historickej osobnosti). Mickey Rourke sa teda podľa všetkého nevráti, špekuluje sa o tom, či sa znovu objavíJet Li. Padali aj mená Vin Diesel, Nicolas Cage a John Travolta. Potvrdená je naopak účasť Chucka Norrisa. Medzi mladými tvárami sa objaví Scott Adkins (mlátička zo série Neporazitelný) a Liam Hemsworth (mladší brat predstaviteľa superhrdinu Thora).

Zdroj: aktualne.cz

06. november 2011 - Tragická nehoda počas nakrúcania EXPENDABLES II

 

Kaskadér, ktorý sa vážne zranil v bulharskej dedine Ogňanovo pri nakrúcaní snímky Expendables 2, je stabilizovaný.
Jeho kolega Kun Lieu minulý týždeň nehodu neprežil. Nua Suna previezli v kritickom stave do Nemecka.
Podľa zástupcov produkčnej spoločnosti Nu Image v Mníchove dostáva tú najlepšiu zdravotnú starostlivosť od tých najlepších lekárov.
Druhá jednotka kaskadérskeho tímu minulý týždeň nakrúcala scénu s plánovaným výbuchom. Zatiaľ nie je jasné, kto je za úmrtie jedného a zranenia druhého kaskadéra zodpovedný. Podľa Nu Image filmári úzko spolupracujú s úradmi pri vyšetrovaní tejto nehody.
Snímka The Expendables 2 bude pokračovaním filmu Sylvestra Stallonea The Expendables z roku 2010. Okrem neho by sa v ňom mali objaviť Bruce Willis, Jason Statham, Jet Li, Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger či Chuck Norris. Informácie zverejnila webová stránka news.bbc.co.uk.

Zdroj: webnoviny.sk

06. november 2011 - Stallone uteká z väzenia

 

Slávny akčný herec prijal hlavnú rolu v novinke spoločnosti Summit Entertainment - The Tomb, v ktorej bude jeho postava unikať z ultramoderného väzenia, ktoré sám navrhol.
Že vám projekt pripadá povedomý? Právom. Najprv sa oň zaujímal Bruce Willis, vďaka čomu sa o "celovečernej variácii na Prison Break" začalo hovoriť. Potom okolo filmu krúžil Arnold Schwarzenegger, ktorý dal nakoniec prednosť akčňáku Last Stand. No a keď už mali o The Tomb záujem Arnie s Bruceom, to by v tom bol čert, aby si nepridal aj Sylvester Stallone, ktorý aktuálne so spomínanými veteránmi natáča Expendables 2. A Stallone rolu prijal.
Keď štúdio hovorilo o The Tomb prvýkrát, bol s réžiou spájaný Antoine Fuqua (Training Day, Slzy slnka, Ostrelovač). Ten sa však pred nedávnom upísal politickému thrilleru Hunter Killer s Gerardom Butlerom a Samom Worthington a je preto otázkou, či bude mať na The Tomb vôbec čas.

Viete že? ...
... Stallone odmietol úlohu Johna McClanea v Smrtonosnej pasce? Až potom bol obsadený Bruce Willis. Ak sa teda z The Tomb vykľuje klasika, budú mať Willis sa Stallone, pokiaľ ide o prenechaní hitu kolegovi, vyrovnané skóre.

Zdroj: kinobox.cz

16. október 2011 - Reklamné spoty inšpirované filmami ROCKY

 

Slovenský reklamný spot obchodného reťazca Coop Jednota propagujúcu líniu zdravých výrobkov Active Life:

Český reklamný spot - lotéria stávkovej spoločnosti Fortuna:


Zdroj: youtube


16. október 2011 - Expendables - rozšírená verzia už čoskoro

 

Poznačte si do kalendára dátum 13. december 2011 - od tohoto dňa bude v predaji rozšírená verzia filmu Expendables, tzv. "Director's Cut". Vydaná bude na BluRay a pre digitálny download.

Zdroj: facebook.com/expendablesmovie


10. júl 2011 - Novinky o Slyových pripravovaných filmoch

 

O tom, že Sly pripravuje pokračovanie filmu Expendables sme už na stránkach sylvester-stallone.sk písali. Podľa najnovších informácií je už známe meno režiséra, ktorý v Expendables II nahradí na režisérskej stoličke Slya. Mal by ním byť Simon West, ktorý má na konte filmy ako Con Air alebo Lara Croft:Tomb Raider.Ďalším filmom, ktorý sa pripravuje, je Bullet to the head. Poznáme mená ďalších dvoch hercov, ktorí si v tomto filme zahrajú:
Hlavného zloducha, ktorý bude bojovať prosti Slyovi stvárni Jason Momoa , známy napr. zo Stargate Atlantis, Baywatch či Hry o tróny.
Slyovu dcéru si zahrá Sarah Shahi, ktorú môžete poznať napr. zo seriálov Sopranovci, Life, Psych, Alias a mnohých ďalších.


O ďalšie 3 filmové úlohy v Bullet to the head sa podelia Christian Slater (Interview s upírom, Alias...), Akinnuoye-Agbaje (Lost, Múmia sa vracia...)a Holt McCallany (CSI, Heroes, Klub bitkárov...).

Zdroj: internet


10. júl 2011 - Trilógia RAMBO v nádhernom zberateľskom vydaní na Blu-ray!

 

Španielsky server www.zonadvd.com zverejnil informáciu o tom, že od 28. septembra 2011 bude v predaji trilógia Rambo-Rambo III v špeciálnom zberateľskom balení. Na Blu-ray bude viac než desať hodín videa, v remastrovanej kvalite obrazu i zvuku. Čaká na nás množstvo bonusov a to celé zabalené do obalu v tvare granátu. Viac podrobností na stránke www.zonadvd.com


Zdroj: zonadvd.com


10. júl 2011 - Sly ako lev !

 

Sly najnovšie prepožičia svoj hlas levovi JOEovi vo filme The Zookeeper. Jeho levicu Janet nahovorila Cher. Pozrite si ukážku z dabingového štúdia:


Zdroj: youtube.com


25. apríl 2011 - Sylvester Stallone v Sieni slávy!

 

Sylvester Stallone (64) sa dostal do boxerskej medzinárodnej Siene slávy. Herec sa tejto pocty dočkal za svoju najznámejšiu filmovú postavu boxera Rockyho.
Prvý film  s Rockym uviedol Stallone na filmové plátno už v roku 1976. Príbeh podceňovaného boxera, ktorý nastúpil proti majstrovi sveta, mu vyniesol 10 nominácií na Oscara. Zlatú sošku vtedy získal za najlepší film, réžiu a strih. „Bolo pre mňa privilégiom byť požehnaným a mať možnosť napísať o neuveriteľnej odvahe a odhodlaní skutočných ,rockyov’, ktorých sme sledovali v ringu,“  povedal o svojom filme Stallone. Ten takisto viackrát zdôraznil, že v skutočnom živote by v ringu proti svojim súperom nemal šancu. Stallonemu robia na ceste do Siene slávy spoločnosť okrem iných Mike Tyson a Julio Cesar Chavez.

Zdroj: cas.sk


Pozrite si video zo Slyovho uvedenia do Siene slávy počas párty k filmu Expendables:

25. apríl 2011 - HEADSHOT - nový film so Stalloneom

 

Máme tu niekoľko nových informácií o pripravovanom Slyovom filme HEADSHOT. Pôjde o akčný triller. Po boku Slya si zahrá postavu detektíva newyorskej polície Thomas Jane. Réžie sa zhostí Walter Hill (The Warriors). Sly v ňom bude hrať New Orleanskeho siláka, ktorý má spoločný cieľ pomsty s detektívom NYPD, pretože ich spájajú 2 vraždy. Sú odhodlaný postaviť sa všetkým, ktorí im budú stáť v ceste a sú ochotní obetovať všetko, len aby sa pomstili.
Natáčanie Headshot by sa malo začať na budúci mesiac v New Orleans. Predpokladaný rozpočet je 55 miliónov dolárov.


Zdroj: collider.com

25. apríl 2011 - Holywoodsky akčný hrdina Sylvester Stallone opäť mieri do Bollywoodu

 

Spomínate si na idický film Kambakkht Ishq, v ktorom sa Sly mihol? Teraz to vyzerá na väššiu úlohu, pretože producent Sajid Nadaidwala, Slyov dobrý kamarát, si ho pozval do Indie, aby si s ním prebral jeho Bollywoodsky comeback. Podľa prvých indícií by sa mal objaviť vo filme Salaman Khan's Kick. Žiaľ, nič viac o tomto filme ani o Slyovom účinkovaní zatiaľ nie je známe. Nechajme sa prekvapiť.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com
10. apríl 2011 - Sly po rokoch získal späť svoje "cobra" auto.

 

Sylvester Stallone konečne získal svoje auto potom, čo bolo údajne ukradnuté pred 17 rokmi z jeho garáže.
Mercury 1950 zmizlo v roku 1994. TMZ.com zistilo, že Stallone v roku 2009 objavil, že auto malo byť vydražené jednou spoločnosťou. Keď ale Sly požiadal spoločnosť o vrátenie jeho auta, spoločnosť to odmietla.
Stallone nakoniec ale oficiálne spoločnosť neobvinil z krádeže, ale pristúpil na dohodu. Na základe urovnania s automobilkou získal auto naspäť. Podrobnosti o tejto transakcii neboli zverejnené.
Sly spomína, že svoje auto objavil iba náhodou, keď naň narazil na on-line aukcii áut. Podľa jeho slov bol doslova šokovaný, že mal niekto odvahu pokúsiť sa predať ukradnuté auto cez aukciu.
Kultový Mercur účinkoval spolu so Slyom vo filme Cobra.


Zdroj: tmz.com

10. apríl 2011 - Stallone: Menej brutality, viac srandy

 

Nebojte, netýká sa to dvojky Expendables, ktorá by sa mala začať natáčať na sklonku léta. Tento film chce Sly dokončiť ešte predtým. V akčnom krimi Headshot si zahrá nájomného zabijaka z New Orleansu, ktorý vytvorí nečakané spojenectvo s mladým newyorským policajtom. Dôvod? Brutálne vraždy, ktorých vyšetrovanie zavedie duo až do Washingtonu, DC. Keď tam ale dorazí, budú sa musieť prestrielat zločincami, vyslaných hlaváčom, ktorý je do odporného zločinu zapletený. Natáčanie mělo začít už v máji, ale možno sa trochu oneskorí. Stallone totiž vyhodil režiséra. Tým mal být Wayne Kramer (Zbesilý útek), lenže jeho vízia sa Slyovi nepáčila. Bola údajne až príliš temná a násilná. A Stallone chce pre zmenu niečo odlahčeného, vraj takú „čiernejšiu buddy komédiu“. Už má aj predstavu o Kramerovom náhradníkovi – moc by chcel angažovať akčného veterána Waltera Hilla. Ten tiež natočil pekný počet drsných krvákov, ale žáner „buddy-krimi“ pomáhal etablovat v 48 hodinách či Červenej horúčave. Nie je to teda vôbec zlá voľba.

Zdroj: csfd.cz

20. marec 2011 - Expendables II hľadajú náhradníka za Slya

 

Z nadpisu by sa mohlo zdať, že Sly odstúpil z projektu Expendables. Čiastočne je to pravda. Natáčanie prvých Expendables bolo pre Slya fyzicky aj psychicky veľmi náročné, takže tentokrát chce už stáť len pred kamerou. Prvá klapka padne už v lete, takže Stallone a producenti intenzívne rokujú s niekoľkými zatiaľ nemenovanými režisérmi, z ktorých jeden sa filmu ujme. Sly dokonca tentokrát nenapísal ani scenár, o ten sa už postaral David Agosto a Ken Kaufman. O deji sa zatiaľ nič nevie, Sly ale naznačil, že príbeh sa sústredí viac na nováčikov v partii, než na postavy z jednotky. Taktiež sa špekuluje o tom, že Bruce Willis bude hlavný zloduch a Dolph Lungren si vymení pár úderov a kopancov s Jean-Claude Van Dammeom.

Zdroj: csfd.cz

16. január 2011 - The Expendables 2: Lundgren zlomí Van Dammovi väzy

 

Akčný herec z osemdesiatych rokov Dolph Lundgren prezradil pre server Sequel-buzz, že Stallone plánuje výrazné omladenie týmu. Z komerčných dôvodov bude pravdepodobne v týme Channing Tatum , ktorý má do kín pritiahnuť teenagerov.

Zároveň ale v hre zostávajú aj veteráni ako Jean Claude Van Damme a Bruce Willis. Sly vraj od Van Damma chce, aby hral rolu záporňáka, ktorému Lundgren zlomí väzy.

„Ako záporňák by bol skvelý. Je to perfektný spôsob, ako sa vrátiť späť, pretože ľudia nie sú zvyknutý na to, aby robil zlé veci. Ľudia budú hovoriť: Ježiši, veď on zábíja nevinných ľudí!“, pochvaľoval si Lundgren.

The Expendables 2 sa majú nakrúcať v roku 2012 a k ďalším aktérom patria aj Jet Li, Jason Statham a Randy Couture. Dokonca sa hovorí aj o Charlie Sheenovi, známom z paródie Horúce strely a aj o obľúbenom terči vtipov Chuckovi Norrisovi. To sú ale skôr len nepotvrdené informácie, serióznejšie servery, ako IMDB o Sheenovi a Norrisovi nič nepíšu.

Zdroj: novinky.cz

16. január 2011 - SCORE RAMBO FIRST BLOOD konečne v predaji

 

Dlho sme čakali na kompletné score z filmu Rambo First Blood. Konečne je na trhu. Score obsahuje dvojdiskovú verziu, na ktorej sa nachádzajú aj tri nové bonusy. Prinieslo ho vydavateľstvo INTRADA. Viac informácií tu : http://store.intrada.com/s.nl/it.A/id.6859/.f


Zdroj: intrada.com

22. august 2010 - LONDÝN - PREMIÉRA EXPENDABLES - OČAMI FANÚŠIKA MARTINA TEREBESSYHO

 

Keď som pred dvoma rokmi bol na premiére Rambo 4 v Londýne, tak som tam čakal okolo 10 hodín a horko ťažko lakťovým bojom som sa predral dopredu. Môj prvý dojem pri zazretí Sylvestra bol neopísateľný, úplne sa mi zastavil dych a pri tej tlačenici, ktorá tam bola som nestihol ani cvaknúť fotoaparátom, Stallone podišiel smerom, kde som stál a popodávaním ruky aj veľmi rýchlo odišiel, bol to neuveriteľný zážitok aspoň sa ho dotknúť, keďže autogramy ani nedával...

Tentokrát som sa na premiéru Expendables pripravil, hoci som tam nečakal až tak dlho, "iba" 6 a pol hodiny, dostal som sa do miesta, kde všetkým dali pečiatku na ruku a kto prišiel neskôr ako 5 hodín pred príchodom hviezd, tak už ho ani nevpustili. Môj 3D plagát som mal pripravený a veril som, že tentokrát získam aj autogram...
Po dlhom čakaní herci začali prichádzať, najprv prišiel Jason Statham, ktorý sa tiež pri nás zastavil, ale keďže som mal plagát pripravený pre Stallona, tak mi len odvetil "this is Rocky poster" a pomaličky odišiel. Dolph Lundgren vyzeral ozaj super, ale moje pohľady sa obrátili na prichádzajúci čierno-strieborný džíp v ktorom bol Sylvester Stallone. Bolo počuť hlasný vreskot ľudí a skandovanie Rocky Rocky Rocky... Vystúpil z auta a hneď sa pustil medzi ľudí a o sto-šesť podpisoval fotografie, plagáty atď... Boli sme s priateľkou, ktorá mi perfektne asistovala vo fotení, uchvátení a v neustálom napätí sme čakali až príde k nám. To čakanie trvalo večne a asi po hodine stále neprichádzal, boli tam tisíce ľudí a každý chcel podpis... Zrazu prechádzal popri nás a len som zakričal "Slyyyy", len sa obzrel, zdvihol ukazovák a povedal "just minute" a vtedy som už veril, že príde k nám... Po rozhovore pre jednu televíziu podišiel k nám a hravo začal podpisovať, zdržal sa zhruba 5 minút, ale pre mňa to boli neuveriteľné chvíle, neskutočný zážitok, po podpísaní môjho plagátu som mu pekne poďakoval a on svojim hrubým hlasom len skromne odpovedal "you're welcome".

Tak aspoň tak zkrátka som opísal moje pocity pri druhom stretnutí s týmto skvelým hercom, vyzerá skutočne brilantne a obdivuhodne, jeho postavu v tak pokročilom veku mu môžu naozaj závidieť aj mladí muži... Nech žije väčne...

Dokázal by som o svojich pocitoch rozprávať hodiny, tak aspoň v krátkosti som Ti priblížil to nadšenie, ktoré som zažil...

S pozdravom Martin Terebessy

------------------ ------------------ ------------------ ------------------ ------------------
------------------ ------------------


8. august 2010 - Sylvester Stallone sa údajne vyhýba zaplateniu dlhov

 

Herec a režisér Sylvester Stallone a producenti jeho nového filmu Expendables údajne nezaplatili účty spoločnostiam, ktoré im poskytli služby počas nakrúcania.

Podľa brazílskeho magazínu Veja dlhujú tvorcovia akčnej snímky viac ako dva milióny dolárov (približne 1,5 milióna eur) firme O2, ktorá im zabezpečila osvetlenie, šoférov, ochrankárov a iných pracovníkov. "Od mája minulého roku sa spoločnosť O2 snažila od Američanov peniaze získať. Od začiatku tohto roku Stallone aj producenti na telefonáty prestali reagovať," píše sa v brazílskom časopise. Film je s rozpočtom 63 miliónov amerických dolárov (asi 48,3 milióna eur) pravdepodobne najdrahšou snímkou, akú kedy v Brazílii nakrútili. Príbeh filmu sa sústreďuje do prostredia žoldnierov. V tíme pod vedením Barneyho Rossa (Sylvester Stallone) sú odborníci na zbrane aj bojové umenia, a to Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), Hale Caesar (Terry Crews) a Toll Road (Randy Couture). Tím si najal tajomný pán Church, aby jeho členovia zneškodnili nebezpečného diktátora Garzu. Akčnú snímku uvedú vo svetovej premiére v utorok 3. augusta v Los Angeles.

Zdroj: novycas.sk

8. august 2010 - Zaujívavé novinky o novom Rambovi

 

Sylvester Stallone nedávno prehlásil, že s Rambom končí a dlho chystané piate pokračovanie nikdy nevznikne. V skutočnosti chce ale Sly s Johnem skončit len herecky. Réžijne by si na neho ešte trúfol. Celkom vážne vraj uvažuje o prequelu. Správne, vrátili by sme sa do Vietnamu niekdy hlboko v 70. rokoch a zjistili by sme, ako Rambo prišiel k svojim traumám. Samozrejme, zahral by si ho nejaký mladý herec, Sly však chce režírovať. „Bola by to trochu irónia – starý Rambo režíruje mladého Ramba.“ Teraz všetko závisí na tom, ako sa bude dariť The Expendables, ktorých svetová premiéra bude za dva týždne.

Zdroj: csfd.cz6. jún 2010 - Konečne bol vydaný ORIGINAL SCORE ROCKY IV

EN ver.:>ENGLISH VERSION OF THIS ARTICLE.

Konečne! Svetová premiéra pôvodného skóre z megahitu ROCKY IV je tu.

Pôvodný album k Rockymu VI obsahoval spievané pesničky plus dve ukážky zo score. Vydavateľstvo Intrada práve v týchto dňoch vydalo celé score od Vince DiColu, vrátane jeho aranžmánu klasickej "Rocky theme" Billa Contiho.

Intrada predstavuje score so skvelým stereo zvukom namixovaným priamo z pôvodných 24-trackových digitálnych mastrov so zvolením Sony. Obal je vydaný s láskavým dovolením MGM, poznámky pochádzajú od Daniela Schweigera. Skomponoval a produkoval Vince DiCola, orchester vedie Jeremy Lubbock.
Na tomto dlhoočakávanom CD konečne prichádzajú inštrumentálne skladby, či už pre piano, alebo pre veľký orchester.

Týmto vydaním sa konečne zaplnila medzera v sérii Rocky soundtrackov. Niekoľko ukážok ponúka intrada na tejto adrese: http://store.intrada.com/s.nl/it.A/id.6605/.f


TRACKLIST:
01. Theme From ROCKY 2:58
02. Gym 2:06
03. Paulie’s Robot 0:42
04. Anniversary 1:42
05. Drago Suite 2:15
06. Apollo’s Death And Funeral 2:58
07. Stairs 0:59
08. Rocky And Son 2:01
09. Training Montage 5:10
10. Up The Mountain 1:51
11. Pre-Fight 2:06
12. Drago’s Entrance 1:02
13. War 4:39
14. Knockout 0:34
15. Victory 0:53

Zdroj: www.intrada.com

13. január 2010 - Dôkaz pre neveriacich

.

SLY X-RAY V poslednom čase sa na rôznych fórach a pochybných novinách začalo hovoriť o tom, že zranenie krku, ktoré si Sly spôsobil počas nakrúcania scén pre jeho nový film The Expendables, sú len výmyslom – reklamným ťahom, ako upútať pozornosť. V dnešnom vydaní denníka The Sun vyšiel článok, ktorý svedčí o opaku. Denník sa odvoláva na stránku stallonezone.com, pre ktorú Sly poskytol exkluzívne fotografie, resp. röntgenové snímky aj so svojim vyjadrením.
Vo vyjadrení píše, že ho mrzí, že ľudia pochybujú o jeho zranení. „Nemám potrebu si vymýšľať bolesť, je jej okolo nás dosť.“ Ako ďalej píše, dôvodom, prečo ho nikto nevidel s ortézou je to, že už tri týždne sa lieči výhradne v svojom dome.

Ponúkame Vám aj Slyovo vyjadrenie v orig. znení:

Dear Craig,*

For the doubters and the haters, a picture is worth a thousand words. You walk the walk, you pay a price. But, as bad as it was at least we have it on film.

Keep punchin’
Sly


SLY X-RAY P.S. To the haters, I don’t need to invent pain, there’s enough of it out there to go around.

P.S.S. The reason I was never seen in a neck brace is because I stayed home for three weeks to heal.

P.S.S.S. Van Damme may mean a great deal to some of you, but what he’s putting forth is not truthful.
------------------
* - pozn.: autor webu stallonezone.com

Zdroj: www.thesun.co.uk, www.stallonezone.com


10. január 2010 - Sly si počas nakrúcania EXPENDABLES vážne poranil krk

.

Aj hrdina filmov Rocky či Rambo sa môže dostať do úzkych, dokonca už aj počas natáčania. Sylvester Stallone (63) si počas natáčania novej snímky The Expendables, ktorú aj režíruje, dokonca vážne poranil krk a musel podstúpiť operáciu.
Hlavný predstaviteľ nového akčného filmu túto informáciu prezradil v stredu pre britský magazín FHM. „Nerobím si žiadnu srandu. Ešte som to nikomu nepovedal, ale mám za sebou vážnu operáciu. Do záhlavia mi dali kovovú platničku,“ povedal Stallone. Zranenie si privodil počas scény, v ktorej mal dočinenia s wrestingovou hviezdou Steveom Austinom (45).

„Bolo tam asi sedem mužov, jeden lepší ako druhí a začali sa navzájom biť. Keď som sa pochytil so Stevom, bolo to ako v skutočnosti,“ opísal svoj realistický boj Stallone. Výsledok „šialenej“ bitky budeme vidieť v lete tohto roku, kedy by sa mal film dostať do kín. The Expendables bude okrem Stallonea dielom takých hviezd, akými sú Arnold Schwarzenegger (62), Bruce Willis (54), Mickey Rourke (57), Jet Li (46) a Dolph Lundgren (52). Oslovená bola i Brittany Murphy, ktorá však v decembri minulého roka umrela.

Zdroj: aktuality.sk

8.november 2009 - Bruce, Sly a Arnie natočili spoločné scény v Expendables

.

Jedným z najväčších ťahákov chystanej akcie Expendables sú rozhodne akční hrdinovia osemdesiatych a deväťdesiatych rokov spolu v jednom zábere. O ich plánovanej spoločnej scéne vo filme ste už určite počuli, no a minulý týždeň došlo k jej realizácii, keď sa Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone a Bruce Willis spoločne postavili pred kameru v hollywoodskom Presbyteriánskom kostole.

Scéna, ktorá má byť pre film kľúčovou sa v Los Angeles natočila v priebehu jedného dňa v prázdnom kostole a s minimálnym štábom a dekoráciami. Publicistka Maria Lascala ju upisuje ako plnú napätia, no odľahčenú humorom. Natáčanie prebehlo hladko a rýchlo - za necelých 6 hodín boli hotové všetky zábery. Len škoda, že výsledok uvidíme až o dlhých desať mesiacov, keďže Expendables sa do kín dostanú až v auguste.

Zdroj: gorila.sk20. september 2009 - RAMBO V - oficálne potvrdený!

.

Hovorí sa o ňom už od premiéry štvorky. Tá síce nebola žiadnym megahitom, ale zarobila a nadchla ako fanúšikov samotného veterána Johnnyho, tak aj priaznivcov zúfalo nedostatkového akčného žánru. Až začiatkom septembra ale štúdio Millenium Films oficiálne schválilo zatiaľ bezmenný piaty film o Rambovi. Ako ináč, scenár napíše, réžie sa ujme a hlavnú rolu si zahrá Sylvester Stallone, ktorý zažíva pozoruhodný comeback do prvej ligy (jeho The Expendables sú pravdepodobne najočakávanejším akčným filmom súčastnosti). Štúdio súčasne odtajnilo aj zápletku. Už dávnejšie sa hovorilo, že Rambo 5 sa bude niesť v štýle jednotky a zostane doma v Štátoch. Taktiež by mal byť komornejší a osobnejší, ale zatiaľ to vyzerá na ďalšiu porciu kvalitnej akcie. Rambo sa pri americko-mexickej hranici dostane do sporu s gangom, ktorý cez hranice pašuje narkotiká a nelegálnych prisťahovalcov. V okamihu, keď sa do rúk obchodníkov s bielym mäsom a bielym práškom dostane mladé dievča, ktoré je s Rambom v blízkom vzťahu (dcéra či neter?), vypuknú jatky. Však viete – vojnu má v krvi a keď je pod tlakom, zabíjanie sa pre neho stáva rovnako ľahkým ako dýchanie. Natáčanie by malo začať na jar 2010.

Zdroj: csfd.cz20. september 2009 - VYCHÁDZA ROCKY KOLEKCIA. Konečne aj na BLU-RAY

.

Pre všetkých fanúšikov Rockyho tu máme dobrú správu. Ak si chcete celú sériu vychutnať do najmenšieho detailu vo vysokom rozlíšení a máte prehrávač na BLU-RAY disky, tak si už môžete kúpiť kolekciu filmov Rocky na Blu-ray. Zatiaľ teda len v USA, ale to v dobe internetu nie je až taký problém. Amazon.com ponúka v predpredaji celkom zaujímavú cenu 67,99$. Normálna cena bude 99$. Kolekcia sa začne predávať 3. Novembra 2009. Kedy a či vôbec budete táto kolekcia na blu-ray k dispozícii aj u nás s dabingom, tak to je otázne. Vzhľadom na rozšírenie prehrávačov bluray u nás to asi tak skoro nebude.

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B002M9WW30/panandscathed-20 http://bluray.highdefdigest.com/2647/rocky_undisputed.html

Zdroj: amazon.com26. júl 2009 - THE EXPENDABLES - nové foto

.

Zdroj: empiremovies.com

26. júl 2009 - THE EXPENDABLES - Brittany Murphy vyškrtnutá zo scenára

.

Medzi hviezdy, ktoré si mali zahrať v The Expendables, mala patriť aj americká herečka Brittany Murphy, ktorú ale podľa posledných informácií vyškrtli z obsadenia, pretože jej rola speváčky a priateľky jednej z hlavných postáv, ktorú si zahrá Mickey Rourke, sa po úprave a prepise scenára ukázala ako nepotrebná.
V projekte naďalej zostávajú David Zayas, Jason Statham, Jet Li aj Arnold Schwarzenegger.
Vo filme o skupine žoldnierov, ktorých úlohou je zvrhnúť juhoamerického diktátora, sa objaví samozrejme aj Sly, ktorý je autorom scenára. David Zayas sa predstaví v úlohe diktátora, Schwarzenegger si zahrá sám seba - kalifornského guvernéra.

Podľa dostupných zdrojov by mal mať film premíeru 23. apríla 2010

Zdroj: cas.sk, theexpendablesmovie.net

04. máj 2009 - VIDEO :: Zo zákulisia natáčania THE EXPENDABLES

.

Zdroj: internet

15. marec 2009 - POZNÁME ĎALŠIE HVIEZDY, KTORÉ SI ZAHRAJÚ V EXPENDABLES!

.

Slyovi sa už pre jeho nový film The Expendables podarilo získať mnoho zvučných mien, ako napr. Mickeyho Rourkea, Jasona Stathama, Dolpha Lundgrena, Jet Lia či dokonca Arnolda Schwarzenegera. Podľa posledných informácií si v Slyovej novinke zahrá bývalý šampión WWE – „Studený kameň“ Steve Austin. Kráska menom Charisma Carpenter bude hrať filmovú priateľku Jasona Stathama. Charisma je známa najmä z amerických televíznych seriálov, ako napr. Buffy, premožiteľka upírov, Baywatch, Veronica Mars alebo CSI.

 

 

Zdroj: stallonezone.com

15. marec 2009 - VIDEO :: SLY TRÉNUJE PRED NATÁČANÍM THE EXPENDABLES

.

Zdroj: aintitcool.com

15. marec 2009 - SLY SA ZRANIL PRI NACVIČOVANÍ BOJOVEJ SCÉNY EXPENDABLES

.

Natáčanie The Expendables, ktoré sa má začať ešte tento mesiac v Brazílii a New Orleans, sa možno bude musieť o niekoľko dní odložiť. Sly si totiž pri nácviku jednej z bojových scén zranil palec na pravej ruke.
Kliknite si na obrázok vľavo.

 

 

Zdroj: news.yahoo.com

15. marec 2009 - SLY A DEVITO

.

Rocky alias Sylvester Stallone ukázal, že je skutočne Mr. Vein (Pán Žila). Fotka pochádza z oslavy pri príležitosti kúpy novej talianskej reštaurácie.

Akcionár Planet Hollywood ukazuje svoje napnuté ruky pri ochutnávke DeVitovho likéru „Limoncello liqueur“, na ktorú ho pozvali Danny DeVito a zakladateľ siete Planet Hollywood Robert Earl.

Trojica oslavovala kúpu siete talianskych reštaurácií „Bucca di Beppo“ reťazcom Planet Hollywood.

 

 

 

 

 

Zdroj: news.yahoo.com

 

15. marec 2009 - SLY CHYSTÁ AKČNÝ FILM SNOV. BUDE V ŇOM AJ ARNOLD.

.

Sylvester Stallone sa po úspešnom návrate v Rockym a Rambovi chystá na ďalší akčný film. Vo svojom veku 62 rokov bude vodcom špeciálneho komanda zabijákov, ktorí majú zvrhnúť jedného juhoamerického diktátora.
Vodcovskú rolu si Sly posilní a tým, že film – rovnako ako posledného Rockyho a Ramba - bude režírovať a rovnako je aj autorom scenára. Predovšetkým sa mu ale podarilo zhromaždiť neskutočnú skupinu spoluhráčov. Obsadenie snímky The Expandables (v preklade niečo ako Postrádateľní či Jednotka odpísaných) pripomína sieň mierne zašlej slávy akčného žánru posledných troch desaťročí.
Po jeho boku si zahrajú drobný majster kung-fu Jet Li (45), vysoký Švéd Dolph Lundgren (51), ostrý Jason Statham (32) a niekde na druhej strane sa objaví zmŕtvychvstalý wrestler a boxer Mickey Rourke (56), zabudnutý kráľ béčkových filmov Eric Roberts (52), mexický zjazvenec Danny Trejo (64) a charakterový herec Forest Whitaker (47).
Na poslednú chvíľu vypadol veterán Ben Kingsley (65) a svoju rolu odriekol Jean-Claude Van Damme (48), ktorý už svoj „návratový“ film JCVD natočil a momentálne sa venuje pokračovaniu Krvavého športu.
Stále sa ešte špekuluje o účasti Sandry Bullock čoby zatiaľ jedinej herečky v tomto mužskom obsadení.
S Lundrenom sa Sly stretol v roku 1985 v Rockym IV., s Ericom Robertsom v roku 1994 v snímke Špecialista a so Sandrou Bullock vytvorili neodolateľný komediálne-romantický pár v sci-fi Demolion Man (1993).
Najviac pozornosti na seba ale upútalo oznámenie, že malú rolu prijal Arnold Schwarzeneger (61), toho času kalifornský guvernér. Ten si od roku 2003 dáva od poriadneho natáčania pauzu. Iba symbolicky predal žezlo wrestlerovi The Rockovi vo filme Vitajte v džungli, kde ho v jednej scéne v bare potľapkal po ramene, a objavil sa tiež ako rozmarný princ Hapi v prerábke Cesty okolo sveta za 80 dní s Jackiem Chanom v hlavnej úlohe. Dokonca v novom, štvrtom diele Terminátora, ktorý príde do kín v lete, už nehrá fizicky. Iba nechal do počítača naskenovať svoju tvár, ktorú potom trikári umiestnia na telo mladého rakúskeho kulturistu Rolanda Kickingera.
Spojenie Stalloneho a Schwarzenegera pritom definitívne potvrdzuje ich dávnu vnútornú spriaznenosť, ktorá sa v priebehu 80. a 90. Rokov prejavovala i vzájomnou rivalitou, očierňovaním, zosmiešňovaním (Dvojčatá, Posledný akčný hrdina, Demolition Man) i tým, že si v polovici 80-tych rokov nakrátko vymenili spoločnú ženu – Brigitte Nielsen.
The Expendables každopádne ponúkne akúsi prehliadku vyhasínajúcich hviezd a zároveň dá možnosť predviesť sa tým novým – nádeje sa vkladajú zvlášť do Scotta Adkinsa (32), ktorý sa cez role zloduchov v arénových mlátičkách typu Utrhnutý z reťaze či Undisputed II: Last Man Standing prebojováva do vyššej ligy – v nízkorozpočtovom filme s názvom Ninja a v komixovom blockbustery X-Men Origins : Wolverine, kde bude protivníkom Hugha Jackmana.
Natáčanie The Expendables začne na konci marca v Brazílii, premiéra sa plánuje na rok 2010. Schwarzenegger ale odohrá svoj part v pohodlí Los Angeles. Koniec-koncov nebude hrať nič iné, ako samého seba – guvernéra Kalifornie.
Film sa ponesie v zjavne militaristickom „republikánskom“ duchu a presvedčení, že USA majú právo hrať rolu svetového policajta. Túto politickú rovinu ale väčšina fanúšikov nebude riešiť ako problematickú.

O tom, že Sly vo svojom veku vyzerá naozaj dobre, si môžete presvedčiť na obrázku vľavo hore. Kliknite si.

Zdroj: internet

28. december 2008 - PRAVDEPODOBNE SA DOČKÁME NOVÉHO DREDDA, ALE UŽ BEZ SLYa

.

Sudca Dredd 2? Áno, je to možné. DNA films, zodpovedné napr. za sci-fi film Sunshine či hororovú akciu 28 dní/týždňov potom alebo za oscarovú drámu Posledný škótsky kráľ sa chystá natočiť voľné pokračovanie tohto scifi filmu. Dokonca zazneli hlasy, že sa na ňom nebude vôbec šetriť. Všetko je však ešte otvorené, nie je jasný ani režisér, ani herci. Slya ale v hlavnej roli už neuvidíme, pretože sa vyjadril, že už nechce hrať vo filme, v ktorom je mu takmer celý film vidieť len jeho čeľusť.

 

 

Zdroj: moviezone.cz

28. december 2008 - EXPENDABLES MAJÚ STÁLE HVIEZNEJŠIE OBSADENIE

.

V Expendables si podľa najnovších správ zahrá aj predstaviteľ Ivana Draga z Rockyho – Dolph Lundgren a aj bývalý šampión UFC Randy Coulture. Ale to ešte nie je všetko – hviezdami sa to v Expendables bude len tak hmýriť : účinkovanie Jeta Lia a Foresta Whitakera je už tiež potvrdené, Jason Statham je už jasný dlhšiu dobu a najnovšie chce Sly dať šancu aj ďalšej svojej kolegini, tentokrát z Demolition Mana – Sandre Bullock. Sandra to ešte nepotvrdila, ale vraj je to na dobrej ceste. Neoverené správy na internete hovoria ešte o jednom bombóniku, resp. bombe – vo filme je vraj malá rola muža, ktorý si žoldákov najme a tá je údajne napísaná pre Arnolda Schwarzeneggera. Aj keď mnohé servery tvrdia, že to bude asi novinárska kačica, určite by Arnieho prítomnosť spestrila už aj tak úžasné herecké obsadenie tohto filmu.
Máme sa teda určite na čo tešiť!

 

Zdroj: internet

 

23. november 2008 - SLY SI PRE SVOJ FILM EXPENDABLES VYBRAL STATHAMA

ENGLISH.

Ak ešte niekto pochybuje o tom, že brit Jason Statham by mohol byť nasledovníkom hviezd 80tych rokov Sylvestra Stallonea a Dolpha Lundgrena, možno prestane pochybovať. Objavil ho Guy Ritchie a momentálne si ho najal Stallone sám, aby hral v jeho novom akčnom thrillery.

Sly napísal a režíruje Expendables (Postradatelní/Nahraditeľný), príbeh troch tvrdých žoldnierov (sám seba, Stathama a Jet Li) poverených preniknúť do juhoamerickej krajiny a oslobodiť obyvateľov od nemilosrdného diktátora. Naši traja hrdinovia sú tak pomenovaní, pretože sú vyslaní do krajiny na top-tajné misie, ktoré nikto iný nemôže zvládnuť a preto sú považovaní za "nahraditeľných", ak zlyhajú.
Celé natáčanie by sa malo začať vo februári v Kostarike a Louisiane. Tento film je súčasťou Slyovej zmluvy s Nu Image / Millennium, z ktorej sa predpokladá, že budú ešte ďalšie filmy s Rambom. Statham je už istý a dohoda s Li je v záverečnom rokovaní.
"Točenie filmov s Nu Image/Millennium mi dáva ako režisérovi príležitosť, aby som točil filmy ako si predstavujem," vyhlásil Stallone. "Som rád, že s nimi môžem spolupracovať a teším sa aj na spoluprácu s Jasonom a Jet."

Zdroj: guardian.co.uk

 

23. november 2008 - SYLVESTER STALLONE POTVRDZUJE RAMBA V.

Internetová stránka TMZ mohla narýchlo vyspovedať Sylvestra Stallona, či uvažuje o natáčaní ďalšieho Rockyho alebo Ramba.
Čo sa týka Rockyho, je táto otázka bezpredmetná, oproti tomu Rambo je postava, ktorú si Stallone praje prehĺbiť. „Rambo would kick Rocky´s ass,“ povedal. „Čo urobíte, aby ste porazili Terminátora… všetko pre to, aby ste sa s ním spriatelili.“ Keď sa ho opýtate, či to znamená, že uvažuje o „Rambo V“, Stallone priznáva: „Dúfajme, že sa Rambo vráti. Chceme vytvoriť príbeh, ktorý bude stáť naozaj za to.“

Je to presne rok, čo sa objavila správa, že Stallone pripravuje piaty film „Rambo“ a používa na to inú verziu scenára, ktorú napísal pre „Johna Ramba“. Ten bol o dcére Ramba, ktorá bola unesená moslimskými fundamentalistami. Nedávno, pred dvoma mesiacmi, Lionsgate potvrdil, že štúdio zamýšľa pokračovať v sérii „Rambo“, naznačuje, že Rambo 5 je na ich zozname budúcich projektov a bude napísaný a realizovaný Sylvesterom Stalloneom.Zdroj: Miro Pavlíček / tmz.com

26. október 2008 - ANI BY SOM SÁM NEVERIL, ŽE SA MI TAKÉ NIEČO STANE ...

Ráno sme sa vybrali autom z požičovne z Las Vegas, že kamaráti pôjdu pozrieť známych a bývalych kolegov do Los Angeles...
o fakt sa mi nechcelo vstávat o 5 ráno, po noci v kasíne... a niekoľkých drinkoch :))) Ale čo už, nebudem sám na hoteli, tak som išiel ...
Dorazili sme asi po 4 až 5 hodinách, cesta cez púšť, nikde nič, a zrazu LOS ANGELES. Najviac ma ohúrila pláž Santa Monica, kde bolo oproti Las Vegas asi 21 stupňov. Tak som si aspoň nohy v oceáne omočil. Večer sme navštívili "Mackyeho" Pipasíka, vraj môžeme u neho prespať! Boli sme na súťaži kulturistov zo Slovenska, tak pán prezident našej delegácie súhlasil. Bol to pekný večer, Mackye je fakt cool, akoby povedal každý američan.
Všetko bolo také zvláštne, na druhý deň káva v podniku, ktorý by u nás nemal pomaly žiadnu návštevnosť a tam venovanie od herca SEAN PENNA, káva prekvapkávaná, no čo vám poviem - iný svet. Došli sme za Mackyem do fitka, že keď bude šťastie, príde SLY, na Ferrari. Ale už pred dverami som videl, že tam nieje žiadne Ferrari, žiadny Sly. No čo už, sadli sme si a čakali kým Mackye dokončí cvičenie a v tom som začul ten zvučný, prenikavý hlas. Tak to vám poviem!!! Bol to ON, SYLVESTER STALLONE. Len tak prebehol predo mnou, napil sa a ďalšiu peknú pol hodinku cvičili. Nevedel som sa dočkať, keď budeme pri ňom, no v tom ma prerušila nejaká šarmantná dáma, ktorá prišla na ďalšiu hodinu... Vraj nejaká bývalá žena Bruca Springteena... Mal som ju viete kde :)))) Sly docvičil, poprosili sme ho, či sa môžeme s ním pofotiť. Bol som uchvátený z jeho reakcií. Ok BOYS, žiaden problém, veď je to len človek ako ja , hehe… Zbalil si veci a nasadol do svojho nalešteného starého Pasata, staršieho dátumu výroby. Veď prečo nie, všetci sme len ĽUDIA.

Jasné že nikto neveril… Tak tu máte pár fotiek...

Ľuboš Holič - Bratislava

31. august 2008 - SLY V REKLAME NA VODKU OBJAVUJE SVOJE RUSKÉ KORENE

  Ruský výrobca vodky - spoločnosť Synergy oznámila, že uzavrela so Stalloneom ročnú zmluvu. Sly pomôže s predajom vodky nazvanej Russian Ice (Ruský ľad) v televízii a v novinách. Podľa zdroja Reuters za to dostane jeden milión dolárov.
Stallone, ktorý vo filmoch jako John Rambo, zabíjal sovietske jednotky po tuctoch a jako Rocky Balboa ponížil v ringu sovietského boxera Ivana Draga, bude alkohol propagovať heslom „V každom z nás je kúsok Rusa“.
„Táto kampaň bola koncipovaná na fakte, že herec má ruské korene,“ stojí vo vyhlásení Synergy. Stalloneova prababička Rosa Rabinovičová totiž pochádzala z Ruskej Odesy.
Akčné snímky s Rambom a Rockym boli na území Sovietského zväzu zakázané, ale staly sa horúcim zbožím na vtedajšom čiernom trhu s VHS kazetami. V dnešnej době sú medzinárodné hviezdy veľkého formátu v Rusku veľmi žiadané. Zámožní oligarchovia či bohaté spoločnosti si ich najímajú, aby vystupovali na súkromných oslavách či večierkoch.

Zdroj: ČTK, YouTube.com

31. august 2008 - SLY SI IDE POSTAVIŤ VÍKENDOVÝ DOM

ENGLISH.

1. augusta vyšiel v novinách Boston Herald článok, podľa ktorého si Sly kúpil 2 parcely pri Kalifornskom jazere Sherwood. Podľa zdroja novín, chystá sa tu postaviť si víkendové útočisko. Ako tvrdí piatkové vydanie týchto novín, parcely ho stály 7,2 mil. dolárov, je na nich viacero stromov, krásne výhľady na vodu a k pozemku patrí 650 stôp časti jazera. Na pozemku sa nachádza aj starý dom, ktorý ale Sly plánuje zrútiť. Podľa novín je okolie jazera Sherwood obľúbeným miestom celebrít.

Zdroj: bostonherald.com

 

17. august 2008 - OPÁLENÝ SLY PREDVÁDZA SVOJE VYPRACOVANÉ TELO ...

Hollywoodsky tvrďák Sly sa trochu spálil, keď ukazoval svoje dve veľké tetovania na palube luxusnej jachty podnikateľa Philipa Greena.
Na fotkách, ktoré sa všadeprítomným paparazzim podarilo uloviť vidieť, že Sly to zrejme prehnal s pobytom na slnku. Takéhoto červeného ho nachytali, keď si užíval dovolenku aj s rodinou na Baleárskom ostrove Formentera.
Jeho žena, bývalá modelka Jennifer Flavin, tá si dáva trochu väčší pozor, o čom svedčí tesná biela blúzka.
Pár, ktorý sa vzal pred 11timi rokmi, vyšiel na palubu, aby sa pokochal nádherným okolím.
Na muža, ktorý má 62 rokov, má Sly stále skvelú formu a postavu. Mimoriadne mu sekne tričko bez rukávov, v ktorom vyzerá ako skutočný mladý svalnáč. Úspešne sa venuje svojmu zdraviu a vzhľadu. Jeho vek prezradzuje len málo vecí, ako napríklad výrazné žily na rukách. Podanie rúk je s ním ale stále čertovsky pevné.

Zdroj: dailymail.co.uk

06. júl 2008 - TARANTINO DOKONČIL SCENÁR K NOVÉMU FILMU, POČÍTA V ŇOM SO SLYOM

Režisér, scenárista a herec Quentin Tarantino dokončil scenár k svojmu novému filmu - dráme z obdobia druhej svetovej vojny. Premiéru filmu s názvom Inglorious Bastards naplánovali na rok 2010. "Hovoríte momentálne s veľmi šťastným človekom," uviedol štyridsaťpäťročný Tarantino na filmovom festivale v britskom meste Princetown, kde odovzdával jednu z cien. Režisér pritom nevedel, že o pripravovanom filme už takmer každý vie. Do projektu by sa podľa doterajších informácií mohli zapojiť herci ako Sylvester Stallone či Tim Roth.

Zdroj: contactmusic.com
 

06. júl 2008 - SLY A ARNIE V BOLLYWOODSKOM FILME Incredible Love

Hrdinovia mnohých akčných snímok Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone sa po prvý raz ukážu v spoločnom filme. Ako informoval portál Times Online, nepôjde o film z hollywoodskej produkcie, hereckí veteráni budú účinkovať v snímke, ktorá sa bude nakrúcať pod taktovkou ľudí z Bollywoodu. Šesťdesiatnici s oceľovými svalmi sa predstavia vo filme s názvom Incredible Love po boku miestnych hviezd, ako Akshay Kumar alebo Kareena Kapoor, no nie je jasné o aké veľké úlohy pôjde. Guvernéra štátu Kalifornia a slávneho Rockyho bude síce režijne "ovládať" Ind Sajid Nadiadwala, no sťahovať sa dvojica nebude musieť, keďže nakrúcať sa bude v hollywoodskych Universal Studios.

Zdroj: contactmusic.com

 

01. jún 2008 - MAREKOVE STRETNUTIE SO SLYOM

Slyov fanúšik Marek Klásek z Českej republiky mal jedinečnú možnosť stretnúť sa so Slyom v Paríži pri premiére filmu Rambo IV. Poslal mi pár slov o jeho dojmoch z tohoto stretnutia:

V únoru jsem měl životní šanci vidět Sylvestra na propagační akci k uvedení Johna Ramba v Paříži! Vstup byl povolen jen se specialní pozvánkou, kterou jsem se štěstím získal 2 týdny před akcí v obchodním centru FNAC, kde se setkání taky uskutečnilo. 
Bylo tam jen asi 100 lidí a já zaujal místo v uličce hned ve třetí rade. První dvě rady byli bodyguardi a Stalloneho osobní doprovod. Přede mnou například sedel Avi Lerner se společnosti Nu Image, která produkuje Slyove filmy. Trošku lidi zklamal zákaz focení a autogramů, ale to se změnilo v okamžiku, kdy do malé místnosti vstoupil ON, Sly Stallone osobne! Opálený, trochu upocený se shonu, ale neskutečně našlapaný a v opravdu dobré náladě. (Musím podotknout, že jeho předloktí bylo asi jako mé lýtko, opravdu :-) ) 
Sklidil obrovský dlouhotrvající potlesk. Posadil se s reporterem ke stolku na malém osvětleném podiu, v pozadí za nimi byl veliký stylový plakát Ramba, jak střílí z loďky lukem do vody. Kolem byly dekorace jako v džungli.
Celý (45 minutový !!)  rozhovor se točil kolem nového Ramba. Probíhal nasledovně: redaktor položil francouzsky otázku, v první řadě překladatelka přeložila do angličtiny, Sly odpovídal a pak zas překladatelka zpátky do francoužštiny.  Spíš než otázky a odpovedi to bylo vyprávění, redaktor i Sly se vždy rozpovídali 2-3 minuty. V čase, kdy se tlumočilo zpět do francoužšiny, Sly spokojene seděl a rozhlížel se. Využil jsem té chvíle a protože jsem na něho skvěle viděl (byl jsem asi jen 4 metry od něho!) a on na mně, ukázal jsem mu své tetování na rameni (jeho tvář). Zvědavě si to prohlídl a zvedl palec nahoru! :-)
To nejlepší přišlo nakonec, kdy jsem byl jeden ze šťastných, kteří mu mohli položit otázku. Zeptal jsem se, jestli ví, jak nový Rambo zapůsobil v Barmě, protože i když je tam zakázaný, tak jej lidé a opozice už viděla a prý milují jeho slova "Live for nothing or die for something".  Odvětil, že to slyšel taky a doufá, že tento film něco změní tím, že na tuto situaci poukázal. Producent Avi Lerner se na mně otočil a pokyvoval hlavou na znamení souhlasu a asi vhodně položené otázky. 
Po 45 minutách bylo po všem, ale tu třičtvrtě hodinu nezapomenu už n1ikdy!!! Rad bych si to někdy zopakoval, chybí mi přece fotka s ním a stisk ruky. :-)
PS: Nějaké fotky jsem přece jen udělal, tajne.
Marek 

 

01. jún 2008 - SLY MÁ DOPLNENÉ TETOVANIE

Sly má doplnené tetovanie na pravom ramene. Pribudla mu tam kresba tigra. Autorom celého tetovania je Mike DeVries z Californie.

20. apríl 2008 - SLY NA TITULKE PRESTÍŽNEHO MAGAZÍNU MAJESTIC LIVING

ENGLISH.

Sly je tvárou titulky aktuálneho vydania prestížneho časopisu Majestic Living magazine.
Okrem titulky je vo vnútri čísla o ňom rozsiahly článok a interview.
Súčasťou článku sú aj skvelé fotografie vychyteného fotografa Martina Manna.
Majestic Living je publikácia, vychádzajúca 4x v roku, trojmesačník, rozšírený v elitných kruhoch v južnej Kalifornii.
Je pre čitateľov so záujmom o zdravý životný štýl, krásu, luxus a cestovanie.
Magazín je tiež niečo ako kronika úspechov slávnych Hollywoodskych osobností.

 

Zdroj: majesticlivingmag.com

Pozrite si jednotlivé stránky, na ktorých sa píše o Slyovi:

 

--- ARCHÍV STARŠÍCH ČLÁNKOV