NO PLACE
TO HIDE

.

FOTOGALÉRIA
SOUNDTRACK
VIDEO

Revolučné nálady mladých ľudí začiatkom 70. rokov
 
mmManhattan, 1969.
Skupina mladých ľudí, ktorá stratila vieru v politické zmýšľania a akcie plánuje bombový atentát na kancelársku budovu firmy, ktorá sa síce tvári seriózne, ale v skutočnosti dodáva zvieracie klietky na týranie ľudí do Južnej Ameriky.

Mestský radikálne orientovaný študent - rebel Jerry Savage ktorý sa musí rozhodnúť medzi svojou láskou ku krásnemu mladému dievčaťu z vidieka menom Laurie (Rebecca Grimes) a svojou oddanosťou teroristickej skupine z podsvetia zameranej sa na zničenie mrakodrapu v Strednom Manhattane. Tommy Trafler (Anthony Page) je vedúcim členom tejto skupiny revolucionárom ku ktorému patria aj tanečnica Estelle Ferguson (Vickie Lancaster), "Čierny Panter" Ray Brown (Dennis Tate), bombová expertka Marlena "Black Angel" St. James (Barbara Lee Goven) a Jerry Savage (Sylvester Stallone).

Hneď zo začiatku je jasný neúspech akcie. FBI agent objavil ich skrýšu. Iba Jerry ujde a nevedomky nesie so sebou bombu.Tá vybuchne na nesprávnom mieste v nesprávnych rukách. Jerry zostane nažive, ale sám.
S minimálnymi nárokmi natočený film ukazuje revolučnú náladu a bezilúziu začiatkom 70-tych rokov.
Pôvodný názov: NO PLACE TO HIDE
Réžia: Robert Schnitzer
Scénar: Robert Schnitzer & Larry Beinhart
Hudba: Joseph Delacorte
Kamera: Marty Knopf
Hrajú:
Sylvester Stallone (Jerry Savage)
Anthony Page (Tommy Trafler)
Vickie Lancaster (Estelle Ferguson)
Dennis Tate (Ray Brown)
Barbara Lee Goven (Marlena St.James)
Rebecca Grimes (Laurie)